Emma-thebest форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Emma-thebest форум

Добре дошли във форума на emma-thebest
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Към сайтаКъм сайта  

 

 Правила

Go down 
АвторСъобщение
smilexxagain
*Alice in Wonderland*
smilexxagain


Female
Брой мнения : 149
Age : 28
Registration date : 12.06.2007

Правила Empty
ПисанеЗаглавие: Правила   Правила EmptyСря Сеп 26, 2007 4:36 pm

Здравейте! За мен е огромна чест, че icecream ми разреши да бъда модератор. Мерси отново! А сега, ще разясня, поради липсата на по-точна дума, правилата. Ето ги и тях:

Всеки може да си направи тема, стига да пуска творчество поне веднъж в месеца. Колко пъти на ден няма значение. Можете да имате НАЙ-МНОГО 5 теми с творчество (графики на компютър; стихотворения, разкази; снимки; рисунки;дневници). Не слагайте на темите си някакви откачени заглавия. Иска ми се да изглежда прегледно. Ако много искате шантаво заглавие - сложете си го в началото на темата в средата на реда, с големи букви... там няма ограничение. Желателно е в темите за графики, снимки и рисунки да пояснявате какво е това (подпис, залез, Мона Лиза...). В темите с дневници може да пишете нещо допълнително, за да стане по интересно на читателя, например:
Ден: ... (всякакви глупости каквито се сетите)
Настроение: ... (думите говорят Wink )
Каквото ви дойде наум! От вас зависи дали темите ви ще бъдат прегледни и красиво оформени, или пък някои, от които не можеш да разбереш какво е това! Поддържайте ги, моля ви! Ако желаете можете да си направите тема за коментари!
Върнете се в началото Go down
http://shizofreniq-tv.piczo.com/
 
Правила
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Emma-thebest форум :: Забавно :: Творчество-
Идете на: